ביוגרפיה

 

 

הזמרת צפורה אבגי הידועה בקולה הסופרן והמסלסל נולדה וגדלה בעיר ירושלים ,בכל שנות לימודיה תמיד היתה הסולנית המבוקשת והאהובה על כולן ושרה בקביעות בהופעות  עוד מהיותה ילדה קטנה בגיל 10 הייתה בלהקת "צלילים" של בנות ונשים ושם הייתה כסולנית ראשית בהופעות שנערכו באולמות גדולים בירושלים כמו :בית העם וכדו' וכן שרה מגיל צעיר מאוד באולפנים בעלי שם להפקות זמר רבות וכבר מאז כינו אותה כולן :ילדת הפלא של הבנות , הטונים בהם היא שרה בהחלט גבוהים ונדירים מהרגיל,וקבלה מתנה נדירה וגדולה מבורא העולם,ועם הזמן רק גדלה והשתבחה עם השנים וגם התגלו בה כישרונות נוספים והיא מלחינה שירים וכותבת בצורה מדהימה  כל לחן שלה הוא יצירת מופת מוסיקאלית ברמה גבוהה מאוד . 

ובס"ד הוציאה לאור 3 אלבומים מדהימים ונדירים בביצועים , בעיבודים ובווקאליות ברמה גבוהה ביותר! כיום צפורה היא מהזמרות המובילות בציבור הדתי  חרדי והיא מעוררת השראת שמחה,התרגשות ותענוג אצל כולן הרבה מגדירות את קולה כקול מלאך וכשהיא שרה כל הרקיעים נפתחים ויש שעת רצון גדולה היא פותחת לבבות ומרגשת בצורה נדירה ביותר! וגם ידועה כפייטנית מדהימה .ועל המוזיקה של שירת הבקשות והפיוטים המזרחיים היא גדלה  ותמיד היא אומרת בפשטות לקהל המעריצות שלה שהכל והקול של אדון הכל שלו ולכבודו!  צפורה רואה שליחות חשובה ויקרה לנשות ובנות ישראל היקרות ומשמחת ,מרגשת ומחזקת את כולן  במיוחד עם סיפורה האישי המצמרר והמרגש שלא מותיר עין אחת יבשה :"בתוך ההסתרה" –על הניסים העצומים שבורא עולם עשה איתה ועם משפחתה שהצילם משרפה –שמשולב עם שירים מדהימים ומולטימדיה ורקדניות לצידה  וכן המופע החדש "העוצמה שבך"-עוצמה בהיכל שהוא ברמה  בינלאומית עם מכלול אומנויות הבמה המובחרות ביותר נגניות ורקדניות מדהימות לצידה ומשולב במולטימדיה מדהימה  שבו מועבר מסר חזק שנוגע בכולן ומעצים את הכח ,היופי והעוצמה שיש לבנות ישראל  בשירים ולהיטים סוחפים ומרגשים שכולן בקהל עומדות על הרגלים ופוצחות בשירה וריקודים נלהבים ולאורך כל הביצועים המדהימים של צפורה כולן מוחאות כפיים בהתלהבות אדירה ויש אוירת שמחה מרקיעת שחקים,והמופע הנ"ל רץ בהיכלי תרבות שונים ברחבי הארץ, שני הפקות נדירות ומדהימות!!!שעוררו הדים רבים ואף כתבות בעיתונים שמשבחים את המופעים המיוחדים והנדירים!! ותמיד בכל סוגי הופעותיה: ערבי נשים ,נופשי נשים,הפרשות חלה, בת מצווה, ערב מקוה לכלה,הופעות בהיכלי תרבות ,מדרשיות,סמינרים,אירגוני חסד ועוד … הקהל לא נותן לה ללכת נשארות כולן מהופנטות לקולה ולאישיותה הקורנת ומבקשות עוד שיר קשה עליהם הפרידה מחויה מרוממת לנפש ולנשמה ונשארות בטעם חזק של עוד!!!

אלבומים:

אלבומה הראשון:"ציפיתי" – כולו לחנים ומילים שחברה,שירים מדהימים שחודרים לנימי הנשמה חלקן שקטים וחלקן סוערים. אלבום זה זכה לתגובות נלהבות וכמה משיריו עלו על המון במות במסיבות שונות של בנות כמו: גמר ,בת מצווה וערבי הורים

אלבומה השני:"רק לשמוח" – שרובו קאברים בביצועים נדירים  של צפורה כמו: יא מאמא, מלכי המלכים,מנגינה ועוד.. ושני לחנים מדהימים שלה :רק לשמוח ואין אנחנו מספיקין.שגם הוא  כמובן זכה להתלהבות אדירה מקהל הנשים והבנות.

אלבומה השלישי:"שירת הגאולה" – שחלק משיריו הם קאברים כמו אך לעת ערב וחלק מילים שכתבה על לחנים קימים ושיר אחד שהוא לחן ומילים שחברה שהוא יצירת מופת מוסיקאלית מופלאה  אלבום מדהים ונדיר ביופי בעיבודים  הנדירים של לירן אלקובי .הוואקליות והיכולות המדהימות של צפורה  ובמקצועיות המדהימה וכמובן כמו שאר האלבומים  תמיד יש התלהבות  גדולה וביקוש רב מקהל הנשים והבנות  שמעריצות ,אוהבות ומעריכות!! וכמובן שזה הדדי צפורה אוהבת ,מעריכה ומעריצה את כל נשות ובנות ישראל ויודעת לתת לכל אחת אוזן קשבת ויחס אישי חם ואוהב!!

ליצירת קשר מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני